Очільник Укрзалізниці вимагає відремонтувати фасад франківського вокзалу, бо "полетять" голови


Фасад вокзалу станції Івано-Франківськ має бути відновлений вже найближчим часом. В іншому випадку, будуть вжиті кадрові рішення.

На цьому наголосив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» під час візиту на Західну Україну, передає пресслужба Укрзалізниці.

За словами керівника компанії, усі залізничні вокзали, які наразі функціонують, мають бути в належному стані, у тому числі й естетичному.

«Івано-Франківський вокзал щороку зустрічає тисячі пасажирів, які прямують на відпочинок до українських Карпат, і має бути нашою візитівкою. Огріхи, які наразі є на вокзалі, недопустимі, тим більше що його ремонт проводився нещодавно», — зазначив Іван Юрик.

В.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» дав особисте доручення керівництву вокзалу та керівництву філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» якнайшвидше якісно відновити всі пошкоджені частини фасаду будівлі вокзалу.

«Усі роботи, які проводяться на залізничних об’єктах, мають бути виконані якісно, попри те, хто їх проводить — наші підрозділи або підрядники. В іншому випадку будуть вжиті серйозні заходи, включаючи кадрові рішення. Вокзал Івано-Франківська має повністю відповідати званню одного з найкращих», — наголосив він.

 Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!