Офіційно: Очільника франківських патрульних перевели та підвищили


Сьогодні, 15 листопада, під час наради начальник ГУНП в Хмельницькій області Василь Віконський представив керівному складу поліції Дмитра Міхальця — тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління превентивної діяльності.

Про це інформує прес-служба хмельницької поліції, інформує Бліц-Інфо

Водночас,  Дмитро Міхалець продовжує обіймати посаду керівника управління патрульної поліції в м. Івано-Франківську. Про це кореспонденту Бліц-Інфо повідомили в прес-службі патрульної поліції Івано-Франківська.

"Наразі Дмитро Міхалець відряджений до Хмельницька для надання практичної допомоги", - підкреслив речник УПП Микола Гурак.

Слід зазначити, Дмитро Міхалець родом з Хмельниччини. Патрульну поліцію Івано-Франківська Міхалець очолював з перших днів її створення. До того працював у поліції Києва.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Нагадаємо, у вересні начальником Хмельницької поліції став прикарпатець Василь Віконський, який до того займав посаду заступника начальника ГУ НП в Івано-Франківській області. Пізніше ходили чутки, що його місце займе Дмитро Міхалець. Втім, на посаду призначили начальника патрульної поліції Чернівців, прикарпатця Олега Йосипіва. До слова, раніше Йосипів займав посаду заступника Міхальця.