Пасажирів потяга Київ – Рига не випускають понад 3 години: у більшості – висока температура


У Києві вже понад 3 години не випускають пасажирів потяга, що прибув із Риги. Власне Київ і є його кінцевою точкою. За даними ЗМІ, у потязі перебувають люди з невисокою температурою.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на телеграм-канал "Україна 24/7". За даними ресурсу, у потязі перебувають українці, що прибули з країни Балтії та Білорусі.

За деякою інформацією, у багатьох з них можна спостерігати високу температуру. Зараз розробляють подальший план дій, додають журналісти.

"Київ оперативний" з посиланням на джерело в СБУ пише, що потяг із Риги прибув до Києва о 15:45.

Станом на 19:45 з нього нікого не випускають, "оскільки майже у кожному вагоні є люди із температурою під 40 градусів".

Питанням щодо подальших дій займаються на найвищому рівні.

Цілком імовірно, що мовиться про спеціальний евакуаційний потяг сполученням Київ – Рига. Він мав забезпечити евакуацію 267 українських громадян за дорученням керівництва України.

Евакуювати повинні були тих людей, що через запровадження в Україні карантину залишилися на території Латвії, Литви та Білорусі.

Потяг вирушив із Риги увечері 22 березня. Крім Риги, він ще зупинявся у столиці Литви Вільнюсі та столиці Білорусі Мінську.

Як пізніше повідомили у МОЗ, у пасажирів потяга, який евакуював українців з Латвії, коронавірусу не виявлено. Попередньо всі пасажири пройшли температурний скринінг, адже у 5 людей було встановлено підозру на COVID-19. Їм провели швидкі тести на коронавірусну інфекцію. На час їх виконання потяг лишався на санітарній зупинці.

Результати швидких тестів на COVID-19 у всіх 5 пасажирів негативні, тобто коронавірусної інфекції не виявлено.

Всі евакуйовані підписали обов’язкову інформовану згоду на самоізоляцію, за ними буде вестися медико-санітарний нагляд.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!