Поліція та ОПОРА розповіли про порушення на Прикарпатті під час виборів


Процес голосування та підрахунку голосів на Прикарпатті пройшов без серйозних порушень, які могли б суттєво вплинути на результат виборів.

Про це сьогодні, 22 липня на пресконференції повідомив координатор спостереження мережі ОПОРА в Івано-Франківській області Богдан Морикіт, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

«Ми зафіксували факт видачі бюлетенів виборцям без пред’явлення ними паспортів на дільницях на Верховинщині, Городенківщині, Калущині. А також у Лисці та Чернієві»,- розповів Морикіт.

Також спостерігачі запобігли видачі бюлетнів без паспортів на дільниці 260067 (с.Красноїлля, Верховинщина).

За словами Морикіта, ОПОРА фіксувала триразове вкидання бюлетенів у скриньку членкиною ДВК на дільниці у селі Перегінськ, що на Рожнятівщині та викидання порваних бюлетенів у скриньку після спроби їх виносу з дільниці у Франківську.

«Варто додати, ми зафіксували п`ять порушень - в ОВК №84 виявили три випадки порушення процедури уточнення протоколів. Члени ДВК уточнювали протоколи у приміщенні ОВК, в той час, як уточнення повинне відбуватися у приміщенні ДВК. Аналогічні протоколи зафіксували у ОВК №88 та №89», - додав координатор.

У свою чергу, очільник прикарпатської поліції Володимир Голубош наголосив, що
дільниці відкрились та закрились вчасно.

«Впродовж дня поліція зафіксувала 31 повідомлення про порушення. Зокрема, в Івано-Франківську члени комісії завчасно заповнили протоколи без зазначення результатів виборів. За даним фактом проводиться досудове розслідування»- зауважив Голубош.

До теми: Результати виборів на Прикарпатті: Хто проходить до нового парламенту

Двоє прикарпатців побили поліцейського, який ніс службу на ДВК

Скільки прикарпатців проголосували на виборах до ВР. Дані ЦВК

Екзит-пол: В Івано-Франківську перемогу здобула Оксана Савчук