Прикарпатка розбила каменем вікно у будинку знайомої та знесла частину її паркану автомобілем


19 червня у прикарпатському місті Болехів трапилась дорожньо-транспортна пригода без потерпілих. Втім, обставини ДТП виявились досить незвичними.

Як йдеться у тексті судової постанови, близько 02:00 ночі місцева непрацююча жителька приїхала на автомобілі до будинку своєї знайомої, який знаходиться в Болехові на вулиці Лесі Українки. Жінка, очевидно, з мотивів особистої неприязні кинула каменем у вікно будинку та розбила його, пише Галицький кореспондент.

Після цього вона побігла до автомобіля, сіла за кермо (не маючи при цьому водійських прав) і спробувала втекти з місця події. Однак спершу вона врізалася у металевий паркан будинку, рухаючись заднім ходом. Далі жінка все ж втекла на цьому автомобілі, за кермо якого одразу ж сів її знайомий.

Згідно з показами одного зі свідків, обвинувачена намагалася втекти, почала розвертатися, здійснюючи рух заднім ходом, не впоралася з керуванням, заїхала у фосу та здійснила наїзд на паркан. При цьому автомобіль пошкодив два сектори паркана і один металевий стовпчик, а також сам отримав механічні ушкодження.

Винуватицю цієї ДТП швидко встановили правоохоронці. У суді вона відмовилася давати будь-які свідчення та пояснювати причини своїх вчинків.

16 вересня Болехівський міський суд визнав жінку винною у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ст. 122-4, 124, 173 КУпАП та наклав на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в 340 гривень. Крім того, вона повинна сплатити 420 гривень судового збору.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!