Прикарпатців запрошують на фестиваль петанку «Каньйон»


Любителів петанку та активного відпочинку запрошують на V-й фестиваль петанку «Каньйон», який відбудеться 1-2 серпня в Копачинцях на березі Дністра.

На учасників фестивалю чекає два ігрових дні, а також сплав Дністром, ночівлях в наметах(в сусідніх селах є готель, котеджі, кемпи, садиби), покутська кухня та краса Дністровського каньйону. Про це йдеться в описі події у Facebook.

Гратимуть петанк два дні 1 і 2 серпня триплети і дуплети відповідно.

1 серпня, триплети
9:30 — Реєстрація
10:00 — Початок
Граємо 4 кола за швейцарською системою, 8 кращих у плей-оф, решта турнір Б.
Внесок: 120 ₴ з учасника. Юніори(до 18 р.) 60 ₴. Обід входить.

2 серпня, дуплети
9:00 — Реєстрація
9:30 — Початок
Граємо 5 кіл за швейцарською системою.
Внесок: 100 ₴ з учасника. Юніори(до 18 р.) — 50 ₴. Обід входить.

Завдяки підтримці Відділу у справах молоді та спорту Городенківської РДА «Покутська кераміка» традиційно виготовить кубки для призерів та подарункові горняти для усіх учасників. Також призери обидвох ігрових отримають грошові призи, а команда переможців в трипелтах отримає сплав від Білого бізона на каноє.

Для усіх учасників буде забезпечено необхідна кількість антисептика, місце обіду буде облаштоване максимально широко. Орієнтуються до 50 учасників.

Будь-які питання за номером телефону - 098 676-89-33, Іван.

Турнір організовує петанк-клуб «Чугайстер» під егідою Федерації петанку України. Змагання внесені до Календарного плану ФПУ.  Змагання триплетів є рейтинговим турніром ФПУ.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!