Прикарпатцям рекомендують здати на перевірку воду з криниць


На територіях, що потерпіли через повінь, заборонено використання колодязної питної води (навіть для господарських потреб) у зв’язку з інтенсивним хімічним та мікробним забрудненням.

Тимчасово рекомендовано забезпечити питне водопостачання привізною водою в ємностях для індивідуального та групового застосування і фасованою питною водою. Криничну воду можна вживати тільки після зниження рівня грунтових вод, очищення та дезінфекції криниці. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Івано - Франківській області.

З метою оцінки якості питної води та вжиття відповідних заходів, рекомендовано провести мікробіологічний та санітарно-хімічний аналіз питної води в Івано-Франківській регіональній державній лабораторії та міжрайонних державних лабораторіях Держпродспоживслужби за власні кошти.

Придбане Івано-Франківською регіональною державною лабораторією спеціальне обладнання та тест-системи Colilert-18 дають можливість одержати результати за мікробіологічними показниками пришвидшеним методом протягом 18 год.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!