Прикарпатців закликають долучатися до перевірок кафе та ресторанів


12 липня закінчується період християнського посту, так званий Петрів піст. В минулі роки на теренах області масово проводились весілля, інші розважальні заходи.

На жаль, цього року свої корективи внесли карантинні обмеження, введені у зв’язку із поширенням захворювання на Covid-19.

Епідемічна ситуація в області щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію залишається неблагополучною. Протягом останніх днів кількість хворих коливається в межах 45-55 осіб, наповненість ліжок в лікарнях досягнула критичної межі (м.Івано-Франківськ); область, на жаль, входить в так звану «червону» зону щодо захворюваності на Covid-19.

Відповідно до ситуації, Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій своїм протоколом № 29 від 30.06.2020 р. заборонила проведення на території області масових заходів (весілля, дні народження, хрестини, поминальні обіди тощо) в закладах громадського харчування в середині приміщень більше 10 осіб до 31.07.2020 р.

Дане рішення викликало неоднозначну реакцію серед представників ресторанного бізнесу, не зважаючи на те, що базувалось воно на нормативно-правових актах.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області, практично кожного дня проводить моніторингові перевірки (відвідування) закладів громадського харчування на предмет дотримання протиепідемічних заходів. Власникам та керівникам закладів громадського харчування, які проводять масові заходи (весілля, банкети тощо), було направлено пакет документів з метою ознайомлення їх з питаннями щодо дотримання протиепідемічних вимог в даних закладах. Крім того, фахівцями Служби розроблено перелік питань, відповідно до яких проводяться моніторингові відвідування та алгоритм їх проведення.

Усі зацікавлені особи можуть ознайомитись з даними документами за посиланням.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області закликає представників громадськості, ресторанного бізнесу, ЗМІ та просто небайдужих громадян краю долучитись до проведення 12 липня 2020 року моніторингових відвідувань закладів громадського харчування.

Звертайтесь до районних, міських управлінь, відділів Головного управління (адреси та контактні телефони – шукайте за посиланням) або до уповноваженої особи - Сендецького М.П. (050-6702529).

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!