Проти драконівських тарифів: Мерія збирає підписи проти здорожчання газу


У зв'язку із здорожчанням вартості за газопостачання та транспортування газу, франківська мерія висловлює свою позицію та закликає уряд вжити заходів задля стабілізації цінової політики на блакитне паливо.

Так, міський голова Руслан Марцінків закликає франківців заповнити відповідну анкету, аби Уряд переглянув ціни на газ.

"Вважаємо, що такі тарифи — це геноцид проти нації. Адже в час випробувань пандемією, карантинними обмеженнями, громада зіткнулася зі ще одним викликом — підвищенням тарифів.  Варто зауважити, що здорожчання газу відіб'ється не лише на платіжках за його користування. А породжує цілий ланцюг незворотних змін — як то збільшення цін на паливо та надалі на вартість опалення, водопостачання та транспортних послуг.  Саме тому вимагаємо перегляду драконівських тарифів та закликаємо уряд та президента втрутитися у ситуацію та врегулювати ціноутворення",- йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 11 січня одразу у кількох куточках Прикарпаття пройшли мітинги через здорожчання комунальних тарифів. Зокрема, мешканці Івано-Франківська зібралися під "Івано-Франківськгазом", що на Ленкавського. Люди шоковані платіжками за доставку газу.

Залишити свій підпис можна тут.

До теми: У Франківську готуються провести акцію протесту через підняття тарифів на газ

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!