Прикарпатців запрошують на традиційну прощу до Катедри


У п’ятницю, 13 грудня в Івано-Франківську відбудеться традиційна проща вірних Івано-Франківської Архієпархії до Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового.

Щороку вона відбувається в день апостола Андрія Первозванного та чергову річницю заснування Івано-Франківської Митрополії УГКЦ, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами ректора Івано-Франківської Духовної семінарії прот. Романа Микієвича, Архієрейську Божественну Літургію очолить Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Розпочнеться вона об 11:00.

«Ми хочемо відсвяткувати 30 років з проголошення Митрополії. Служба Божа - центр кульмінації наших святкувань. Під час прощі будуть також виставленні мощі та ікони Блажених для їх прилюдного почитання. Окрім того, можна буде отримати повний відпуст згідно звичайних умов»,- зазначає ректор семінарії.

Віце-ректор Івано-Франківської Духовної семінарії прот.Андрій Черненко додав, що цього ж дня о 16:00 в приміщенні драмтеатру відбудеться урочиста академія «З Богом у серці», присвячена 30-літтю легалізації Української Греко-Католицької Церкви.

«Академія складатиметься з двох частин. Перша - театралізоване дійство, фрагмент життя одного з Блаженних нашої церкви. Друга частина - виступ творчих хорових колективів, під час яких на екрані транслюватимуться фото та німі відео того періоду»,- пояснює прот. Андрій Черненко.