Прикарпатський депутат 13 років тому був цілителем-екстрасенсом


Депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Ерстенюк у минулому представлявся доктором Ерстом та «одним з 10 феноменів світу в галузі психології і паранормальних явищ». Зараз працює радником голови Галицької РДА.

Саме так описала Михайла Ерстенюка газета «Міст» у 2004 році, що видавалася для українців Іспанії та Португалії. Цей номер тижневика знайшов і опублікував у мережі надвірнянець Михайло Андрійович, пише Курс.

«Відшукалася стара газета в домашньому архіві. Наскільки пригадую, придбав її в Італії або Румунії. Серед української діаспори наш земляк користується заслуженим авторитетом. Його виступи мали великий успіх у глядачів, нерідко відбувалися за відсутності вільних місць у глядацьких залах. Сотні людей завдячують доктору Ерсту власним оздоровленням», – пише Андрійович.

У газеті «Міст» від 4 березня 2004 року розміщена публікація «Таємниця Осами: доктор Михайло Ерст пояснює події 11 вересня», в якій нинішній депутат міркує про те, що зловмисники, які здійснили теракт у США 11 вересня 2001 року, діяли в стані глибокої сугестії (навіювання – КУРС). У статті зазначається, що доктор Ерст проводить сеанси гіпнозу, терапію і прогнозування майбутнього. Публікація розміщена “на правах реклами”.

На Надвірнянщині, звідки родом Ерстенюк, досі кажуть, що він цілитель-екстрасенс. Колись “надзвичайними здібностями” навіть заробляв у Канаді.