Режисерка франківського театру претендує на премію "Women in Arts"


Сьогодні, 8 березня в Україні стартує "HeForShe Arts Week" – мистецький марафон, який організовує глобальний рух HeForShe на підтримку гендерної рівності.

У рамках фестивалю відбудеться церемонія вручення Премії "Women in Arts". Цьогоріч серед претенденток у номінації "Жінки у театрі" - режисерка івано-франківського театру Роза Саркісян. Про це повідомили на сторінці театру, пише Бліц-Інфо.

"Цьогоріч ми з особливою увагою чекаємо на церемонію вручення Премії "Women in Arts". Адже цьогоріч на здобуття Премії у номінації «Жінки в театрі» експертне журі обрало нашу режисерку Розу Саркісян! А також драматургиню Ірину Гарець, режисерку Тамару Трунову та акторку Оксану Черкашину.Вболіваємо за нашу Розу! Бажаємо перемоги і нових творчих досягнень!", - йдеться у дописі.

"Women in Arts" - Всеукраїнська Премія, що відбувається з метою підтримки та сприяння професійному розвитку жінок у сфері мистецтва та культури України на національному та міжнародному рівнях, а також подоланні ґендерних стереотипів та усунення нерівності.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!