"Secret Sound" у Франківську - оновлений формат таємних концертів


У місті поновлюють безкоштовні, секретні концерти місцевих виконавців, проте цього разу вже локація буде незмінна.

Нагадаємо, що франківці познайомились з форматом музичних виступів під назвою “Таємна кімната” - коли заздалегідь невідомо ні локацію, ні імен виконавців - ще в лютому-квітні цього року під час фестивалю “Музичні обійми”. І такий формат дуже зайшов відвідувачам, адже додавав атмосферності та інтриги: хто ж буде цього разу?

Тому, співорганізатори фестивалю, а саме ГО “Д.О.М 48.24” знову запрошують на виступи талановитих та молодих музикантів, які створюють цікаву альтернативну музику.

Але зараз умови відвідування трохи змінилися: ви обов’язково будете знати місце проведення і воно стане незмінним на всі концерти.

Це простір ВДОМА, що знаходиться на вул.Галицька, 29, 3 поверх.

Однак імена виконавців, як і раніше, залишаться невідомими аж до початку виступу. Кожен гурт або сольний виконавець, а всього їх буде три, матиме по 25 хвилин.

“Коли гості приїздять до Франківська, вони шукають самобутнього. І як на мене, ми маємо тих, кому є, що сказати. Творячи лояльне середовище для обміну ідей й жвавого музичного процесу, мусимо сигналізувати потенційному слухачу "ось тут є достойні артисти. Честь усвідомлювати себе частинкою тяглих змін на краще у феноменальному місті.”, - ділиться своїми думками музикант та співорганізатор Дмитро Долгих-Черниш.

Для того, щоб потрапити на концерт, Вам лише треба заповнити реєстраційну форму.

Також ви можете прийти з дітьми, за попередньою домовленістю організатори забезпечують дитячу кімнату з нянею.