Снятинська лікарня отримала новий апарат ШВЛ


Снятинська багатопрофільна лікарня поповнилася таким необхідним у наш час апаратом штучної вентиляції легень (ШВЛ) «Ювент М» експертного класу для распіраторної підтримки в умовах реанімації та інтенсивної терапії.

Новий апарат ШВЛ також призначений і для безпечного внутрішньолікарняного транспортування пацієнтів. Про це повідомила Снятинська Вежа.

Наприкінці минулого року в Снятинській лікарні було відкрито відділення для хворих на Covid-19. На сьогоднішній день у медзакладі на стаціонарному лікуванні перебуває більше 70 пацієнтів, з яких 6 у реанімаційному відділенні. Варто відзначити, що в лікарні знаходяться хворі не тільки Снятинщини та Заболотівщини, а також і з Верховинщини, Коломийщини, Надвірнянщини, Калущини та Чернівців.

Майже усі пацієнти отримали позитивний тест на коронавірусне захворювання, декілька чекають результатів. Та, не зважаючи на результати тестів, усі вони потребують стаціонарного догляду. На даний час у Снятинській лікарні уже є шість апаратів штучної вентиляції легень. Збільшення їхньої кількості дає змогу прийняти більше пацієнтів та ефективніше надати необхідну допомогу хворим.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!