Споживачів "СТЕК" першочергово переводитимуть на індивідуальне опалення, - Марцінків


Сьогодні, 12 січня, під час оперативної наради заступниця начальника управління економічного та інтеграційного розвитку Світлана Криворучко розповіла про проведення інформаційної кампанії “Перехід на автономне опалення” споживачів “Станіславської теплоенергетичної компанії”.

Як відомо, приватна теплопостачальна компанія “СТЕК” (котельня на Індустріальній, 34) ще у грудні 2019 року визнала себе банкрутом. І 18 листопада 2020 року Господарський суд ухвалив постанову про банкрутство та відкрив процедуру ліквідації компанії, пише Бліц-Інфо.

За словами Криворучко, сьогодні споживачами "СТЕКу" є майже 7000 квартир, медичні та лікувальні заклади - 10 одиниць, 17 дошкільних навчальних закладів, 8 шкіл та інші споживачі.

"Створена робоча група, планується першочергово відключити від центрального опалення будинків в районі Коновальця, Бандери, Сорохтея та Петлюри. На будинках розміщено оголошення про те, що цей сезон можливо буде останнім і варто подумати про перехід на індивідуальне опалення. Також розроблено 9 кроків від'єднання від централізованого опалення",- пояснила Криворучко.

Міський голова Руслан Марцінків додав, що пріоритетом на цей рік є - мікрорайон "СТЕК".

"Це дна з найбільших проблем з яким стикнувся Франківськ, тому для нас важливо, треба долучати всіх. Я думаю, з четверга почнемо інформаційну кампанію, де будемо розповідати людям. Буде непросто. Звертаю увагу всіх споживачів "СТЕКу", в тому числі юридичних осіб, робити документи дуже швидко і шукати кошти, щоб перейти на індивідуальне опалення чи невеличкі котельні. Ми думаємо, як це зробити безболісно. Газ також не буде дешевшати. Ми постараємося на сесії прийняти дві програми підтримки. Але грошей немає. Допомогу зможуть отримати одинокі літні містяни без родичів та інваліди першої групи, тобто невеликі категорії осіб",- додав мер.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!