Трава, господарські будівлі та речі горіли на Прикарпатті


За минулу добу в області зареєстровано 8 пожеж. Про це повідомляє управління ДСНС в області.

Зокрема, 15 січня о 08:33 в селі Надіїв Долинського району горіла суха трава на відкритій території на площі 30 м.кв. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 15:04 в селі Микуличин  Яремчанської міськради виникла пожежа господарської будівлі в приватному господарстві. Вогнем знищено будівлю на площі 60 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 17:08 в селі Бовшів Галицького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1000 м.кв. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем  невстановленої особи.

О 17:19 в селищі Ланчин Надвірнянського району горіло побутове сміття на відкритій території недіючого сміттєзвалища. Вогнем знищено сміття на площі 40 м.кв. Попередня причина виникнення пожежі – занесення стороннього джерела запалювання.

О 21:19 в селі Угорники Івано-Франківської міськради горіли речі домашнього вжитку між 5-м та 6-м поверхами 7-ми поверхового житлового будинку. Вогнем знищено диван. Пожежу ліквідовували в складі 2 ланок газодимозахисної служби. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 22:25 в селі Росільна Богородчанського району виникла пожежа господарської споруди (дровітні) в приватному господарстві. Вогнем знищено споруду. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 23:55 в селі Космач Косівського району виникла пожежа господарської споруди в приватному господарстві. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття будівлі. Причина виникнення пожежі встановлюється.

16 січня о 01:30 в місті Городенка на вулиці Шевченка горіли речі домашнього вжитку в приміщенні ванної кімнати житлової. Вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку. Попередня причина виникнення пожежі - коротке замикання електропроводки.