Трьох медиків з Косівщини відзначили нагородами від Залужного


Михайло Васкул, Олег Слижук та Олексій Іванов отримали нагороди від головнокомандувача Збройних сил України.

Про це у facebook-спільноті "Косівська центральна районна лікарня" повідомив директор медзакладу Іван Фазан.

Зокрема, Михайла Васкула нагородили "Золотим Хрестом". Михайло служить на Запоріжжі у стабпункті 74 батальйону сил ТрО. На війну пішов добровольцем у перші дні широкомасштабної агресії рф.

"Скажу одне, що воїн навчався в Коломийському медичному коледжі-фельдшер,а в стабпункті 74 батальйону зі слів його офіцера "КОСТОЛОМА" працює як класний лікар-кардіолог. Тому за сотні врятованих життів нашим Воїнам, від Головнокомандувача Зборойних Сил України нагороджений нагрудним знаком ЗОЛОТИЙ ХРЕСТ!", - розповідає Іван Фазан.

Фото: Михайло Васкул

Ще одним "Золотим Хрестом" відзначили Олексія Іванова - працівника КНП"Івано-Франківський центр екстренної і невідкладної медичної допомоги", який зараз воює на фронті.

"Ще одна радісна звістка прилетіла до нашої Косівської лікарні!!!! Щиросердечно вітаємо нашого Іванова Олексія Володимировича працівника КНП"Івано-Франківський центр екстренної і невідкладої медичної допомоги" та церковного брата церкви Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ Старий Косів, а тепер боронить нашу державу від клятого моск@ля, за сотні врятованих життів нашим дорогим воїнам, нагороджений від Головнокомандувача Збройних Сил України нагрудним знаком-Золотий Хрест!", - ділиться Іван Фазан.

Окрім того, "Срібним Хресто" відзначили й начальника медслужби 74 батальйону ТрО Олега "Костолома" Смижука.

"Щиросердечні вітання нашому лікарю ортопед-травматологу, офіцеру,начальнику медслужби 74батальйону Славному Воїну-Слижуку Олегу Васильовичу який за сотні врятованих життів нашим бійцям на війні,нагороджений найвищою нагородою Головнокомандувача Зборойних Сил України-нагрудним Срібним Хрестом!", - додає Іван Фазан.

Олег Слижук

 

Фото: Олег Слижук

Історію Олега та його побратимів читайте за посиланням.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!