У Богородчанах проведуть серію безкоштовних тренінгів для дорослих та дітей


Шукаєте можливості для навчання, саморозвитку та поговорити на важливі теми, але більшість подій відбувається в Івано-Франківську? ГО “Д.О.М.48.24” їде до вас та привозить найкращих спікерів, щоб познайомитись, поділитись знаннями та почути ваші думки на теми, що хвилюють суспільство.

5 липня приходьте на “Практикум корисних навичок”, де кожен знайде для себе щось корисне: навчиться заробляти на фрілансі, прокачає емпатійне спілкування та подискутує та поспілкується з учасниками, а діти навчаться робити іграшки та інші красиві речі за допомогою різних технік.

Програма тренінгу:

11.00-11.30 Вітальна кава

11.30-13.30 Тренінг з емпатійного спілкування \ Майстер-клас  для дітей 

13.30-14.30 Обід, знайомство з організаторами (ГО “Д.О.М.48.24”)

14.30-16.30 Як працює фріланс - копірайтинг \ Майстер-клас для дітей

16.30-17.30 Кава та Дискусія

Короткий опис подій:

Привідкрити двері до свого «Я» та зрозуміти як уникнути конфліктів спробуємо разом з сертифікованою тренеркою з ефективної комунікації, медіаторкою, фасилітаторкою діалогів, яка вже більше 20 років працює з групами дітей та дорослих Наталею Хмель на тренінгу з емпатійного спілкування.

“Як писати тексти на продаж або основи копірайтингу” навчить Аліна Касілова - копірайтер-рерайтер, пише контент для українських та міжнародних проєктів більше чотирьох років, бере участь в журналістських напрямках (редагування статей, співпраця над розкриттям психологічних тематик, надання рецензій та коментарів). Використовує копірайтинг як джерело постійного підробітку, а її ставка за роботу виросла з 30 до 150 грн.

Захід буде проходити  за адресою: м. Богородчани, вул.Петраша, 2а

Вхід на події безкоштовний за попередньою реєстрацією.

Захід відбувається в рамках проєкту, організованого ГО “Д.О.М.48.24” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!