У Франківську для учнів профучилищ впроваджують STEM-освіту


Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відвідав презентацію освітнього проекту «STEM освіта» в “Промприлад.Реновація”, що на Сахарова 23.

Цей освітній проект стартував на початку року, з 1 січня і триватиме 12 місяців. Він співфінансується ЄС в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020. Про це повідомляється на сайті міського голови.

Метою проєкту є впровадження в навчальний процес підходів STEM-освіти. А саме, сприяти створенню умов для учнів професійних шкіл та училищ, які беруть участь у проєкті в Івано-Франківську (Україна), муніципалітетах Сігету Мармацієй та Сейні (Румунія), набути навичок, затребуваних на ринку праці шляхом модернізації обладнання до кінця реалізації проєкту. А також підвищити компетенції учнів та викладачів професійних шкіл та училищ, які беруть участь у проєкті, та навчити їх життєвим навичкам через заходи, передбачені проєктом.

Під час проекту проводяться робочі зустрічі, воркшопи, румуно-український табір для студентів училищ, інформаційна кампанія та придбання обладнання для 6 навчальних закладів, задіяних в проєкті (3 з Івано-Франківська, 2 з Сігету Мармацієй та 1 з Сейні).

Директорка Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею Наталя Кішка розповідає, що навчальний заклад має великі надії на цей проект та на здобуття нових знань для молодих майстрів та учнів. Це можливість покращити матеріально-технічну базу, адже останні роки є велика потреба в кваліфікованих кадрах. «Нашому навчальному закладу 75 років. Завдяки цьому проекту ми отримали нові технології та інструменти для підготовки профільних спеціалістів. Придбане нове обладнання справді допомагає вдосконалювати знання», – розповідає директорка.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповідає, що для міста цей проект має велике значення. Завдяки грантовим коштам з’явилась можливість закупити необхідне обладнання для професійних освітніх закладів.

«Цей рік – є роком викликів для всіх нас. Але це не означає, що ми маємо забути про всі сфери життя і про все окрім пандемії, повеней та інших негараздів. Ми зажди маємо пам’ятати про найважливіше – про наших дітей, їхню якісну освіту та майбутнє. І цей проект  – один з тих, який реалізується для створення необхідних умов для професійних училищ, для майбутніх професіоналів», – каже Руслан Марцінків.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!