У Франківську замовили новий дизайн для транспортної картки


На початку 2019 року виконком уже затвердив дизайн транспортної картки. Але наразі “Електроавтотранс” замовив новий вигляд карток у дизайн-студії Brendari.

Про це  “Репортеру” повідомив директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк.

«Дизайн карток будемо міняти. У дизайн студії Brendari ми замовили повністю новий вигляд. Буде ребрендинг картки, залишиться лише назва – «Галка», але українською, – говорить Голутяк. – Картку робила наша працівниця, яка не є в цьому фахівчинею, ми почули багато критики, бо це має бути брендовано й пізнавано. Оскільки час був, з фінансуванням електронного квитка все одно є проблеми, ми замовили новий дизайн. Презентуємо його до 20 січня. До того моменту, як будуть надруковані картки, валідатори будуть всюди – ми не будемо запускати картки, поки не працюватимуть валідатори».

2500 загальних карток у старому дизайні планують реалізовувати для організацій. До ЕАТ вже зверталися ВО «Карпати», локомотиворемонтний завод, які хочуть закупити картки для своїх працівників і будуть їм самі попов­нювати автоматично щомісяця. А в продажі люди отримуватимуть картки вже нового дизайну.

Учнівські транспортні картки видаватимуть у школах, пенсійні – там, де люди подавали документи. Загальні картки продаватимуть у кіосках преси, а на початку – ще й у водіїв та кондукторів. Поповнити їх можна буде у будь-якому терміналі. Попередньо планується, що проїзд за транспортною карткою коштуватиме 4 грн, 5 грн – безготівкові оплати, а готівка – 6 грн.