У мерії розповіли, як за декілька років змінився БАМ та Військове містечко


У вівторок, 10 вересня в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови.

На ній чиновники прозвітували, які поточні та капітальні ремонти були зроблені у мікрорайоні БАМ та Військове містечко, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Зокрема, заступник генерального директора КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Андрій Грималюк розповів, що було прокладено понад 3 кілометри мереж.

«БАМ та Військове містечко раніше скаржились на підтоплення. Тож там було зроблено комплекс робіт. Зараз там таких проблем немає», - каже Грималюк.

За його словами, також було проведено роботи із прокладки дощових мереж.

 В.о. директора ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Євген Герасимко зазначив, що підприємством було частково замінено тепломережу на Довженка.

Марцінків зазначив, що у Військовому містечку ходять щурі. На це  заступник директора ПрАТ «АТП – 0928» Ірина Ружицька зазначила, що про проблему вони знають та все, що могли вони зробили.

Директор департаменту житлової комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак розповів, що було зроблено вулиці Довженка та Мазепи.

«На Мазепи ми провели тендер на пластикову розмітку, роботи мають бути виконані до кінця жовтня», - зауважує Смушак.

У планах комунальників цього та наступного року зробити ряд дворів та прибудинкових територій на вулиці Довженка, Мазепи та Чорновола.

Головний комунальник прозвітував, що у 2016 – 2017 роках було зроблено велодоріжки та вулиці Довженка. Також у 2016 році було зроблено тротуар на непарній стороні вулиці Мазепи, в районі «Сільпо». Вже наступного року капремонт тротуарів та пішохідних доріжок почали робити з іншого боку вулиці.

За ці роки у мікрорайонах було встановлено нові дитячі майданчики, облаштовано чотири нові зупинки, облаштовано пішохідні переходи та лежачі поліцейські.

За словами керівника управління транспорту та зв’язку Андрія Гіглюка, наразі на Мазепи потрібно встановити ще одну нову зупинку, однак нам є МАФи, тож є питання до підприємців, які там торгують.

Також провели ремонти у приміщеннях педіатричного відділення та закладів освіти.