У вересні на Прикарпатті виявили 12 іноземців-нелегалів


У рамках операції «Мігрант» працівники міграційної служби здійснюють профілактичні заходи щодо виявлення і документування фактів порушення міграційного законодавства. Системними стали відпрацювання у курортних містечках та місцях туристичного відпочинку на території Івано-Франківщини.

Про це пише Міграційна служба Івано-Франківської області.

У вересні у регіоні виявлено 12 неврегульованих мігрантів, які порушили термін перебування на території України. Іноземці-правопорушники притягуються до адміністративної відповідальності (стягнення штрафу), після чого вони зобов’язані до визначеного часу виїхати до країни походження.

Крім того, накладено штрафні санкції на 3 громадян України, які запросили в Україну іноземців у приватних справах, надавали їм житло, проте не подбали про своєчасну реєстрацію гостей-іноземців у встановленому порядку.

Як і раніше, міграційники сподіваються на сприяння та інформацію від небайдужих громадян стосовно того чи іншого іноземного громадянина з підозрілою поведінкою чи сумнівним заняттям на території Івано-Франківщини. Кожна отримана інформація є і буде предметом неупередженої перевірки. Для цього відкритий канал телефонів «гарячої лінії» УДМС в області (0342) 53-44-55 і (0342) 55-31-12, а також Facebook Messenger офіційної сторінки УДМС в області.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!