Учасник АТО з Калуша візьме участь у Форумі військових письменників


З 14 до 16 березня відбудеться ІІІ Форум військових письменників, який цьогоріч стане першою літературною подією не лише Львова, а й країни розпочавши фестивальний марафон.

Форум є також першим фестивалем, що об’єднав авторів – діючих військовослужбовців, журналістів, а також тих, хто на початку протистояння на Сході України були призвані до лав силових структур України по мобілізації, або пішли воювати добровольцями, повідомляє «НК» з посиланням на «Калуш ФМ».

Серед учасників форуму – і боєць АТО з Калуша Ілля Тітко – автор книги «Формула крові».

Ілля Тітко пішов на війну у 53 роки. У складі 59-ї мотопіхотної бригади відслужив під Попасною з вересня 2015-го по жовтень 2016 року. У мирному житті він працював головним інженером підприємства з обслуговування ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Після демобілізації повернуся до роботи за фахом. Люблячий чоловік, батько та дідусь.

Коли на підприємство вкотре принесли повістки працівникам, Ілля Тітко попросив виписати повістку і йому, бо не міг залишатися спостерігачем і вручати ці «листки щастя» своїм підлеглим. Це була шоста хвиля мобілізації. У вересні 2015-го він потрапив у 9-ий батальйон 59 мотопіхотної бригади, був заступником командира. А далі – зона бойових дій під Попасною, де занурився в саме пекло. Як йому було важко, не казав навіть дружині, з якою 30 років у шлюбі. Про це та інше він після демобілізації описав у своїй книзі «Формула крові».

Вже втретє форум сприятиме взаєморозумінню, згуртує, допоможе відрефлексувати отриманий героями досвід, а також стане неформальним майданчиком для спілкування із громадою.

Учасники форуму вже традиційно зустрінуться з читачами не лише у Львові, але і в районних містах. У програмі презентації книг, неформальне спілкування, благодійні акції та ярмарок. Локаціями стануть: Будинок офіцерів, Львівська обласна бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука, Будинок Воїна,  публічні бібліотеки та культурні центри  області (Миколаїв, Червоногад, Солонка, Кам’янка-Бузька, Борислав, Сокаль).

Долучатись до подій можна буде у офлайн та онлайн форматі (відеотрансляцій) на сторінці Форуму.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!