Україна опинилася серед країн, де найменше бояться ядерної загрози, – опитування


Нещодавно Соціологічна Група Рейтинг завершила масштабне дослідження в співпраці з всесвітньо відомим інститутом досліджень Gallup International. Опитування відбувалось в межах проєкту “End of Year” 2023.
Знайомимо з другою з десяти темою масштабного дослідження: ядерна загроза.
 
Україна входить до країн, серед яких найнижчий рівень страху щодо ядерної загрози. 

Загалом протягом року у світі не відбулося значного зменшення страхів від ядерної загрози. Дві п'ятих опитаних зараз бачать високий ризик використання ядерної зброї. Майже така ж частка оцінок помірного ризику, і лише 14% не бачать ризику.

В цілому у європейських країнах менше респондентів оцінюють загрозу застосування ядерної зброї як високу, ніж в країнах Азії, Африки та Південної Америки, де оцінки щодо ядерної загрози більш песимістичні. 

Водночас найбільше бояться ядерної загрози серед європейських Італія, Португалія, Румунія, де більша частина оцінила загрозу як високу. 

Індонезія, Нігерія, Еквадор, Сирія, Аргентина - мають найвищий показник оцінки ядерної загрози як високої. 

Натомість Україна, Іран, Пакистан, Вірменія - мають найвищий відсоток, що такого ризику немає. 

Наймолодша група респондентів має найбільш песимістичні оцінки щодо ядерної загрози. 

Немає опису.

Міжнародне опитування Gallup International End of Year Survey (EoY) — це щорічна традиція, започатковане та розроблене дослідження  в 1977 році. Відтоді опитування проводиться щороку. Цього року проєкт проводився в 41 країні світу.

Розмір вибірки: Всього було опитано 40 428 осіб у всьому світі. У кожній країні протягом жовтня-грудня 2023 року було опитано репрезентативну вибірку близько 1000. В Україні опитування проводила Група Рейтинг. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!