Українці створили додаток, який допоможе очистити Карпати від сміття


Українські інженери з компанії запустили додаток EcoHike, який допоможе збирати сміття та інші відходи в горах Карпатах.

Додаток працює таким чином: якщо туристи знайшли місце, де лежить багато сміття, але не можуть прибрати його самостійно, — вони відзначають місце на карті, додають опис проблеми та її фото.

Мандрівники, які використовують EcoHike, можуть прокласти маршрут свого відпочинку так, щоб прибрати зазначене сміття, після цього вони оновлюють інформацію про позначку в додатку, інформує “Територія”.

“Ідея створення програми виникла після організованого нашими колегами походу на гору Хом’як. Подорожуючи схилами, колеги побачили багато залишеного туристами сміття. Прибрати його можна було тільки за допомогою хмарних і мобільних технологій”, — пояснив Юрій Голованов, лідер проєкту EcoHike.

Довідково. EcoHike — внутрішній проєкт GlobalLogic, який був створений львівською командою компанії. Розробка і тестування тривали майже рік. Додаток доступний тільки в українському App Store і Google Play.