В Івано-Франківську може з'явитись інклюзивна сонячна пекарня


12 квітня стартувало голосування за проекти Бюджету участі в Івано-Франківську, яке триватиме до 28 квітня.

Одним із проєктів є "Облаштування інклюзивної сонячної пекарні «Радість без меж»", бюджет якого - 300 000 гривень, пише Бліц-Інфо.

Сьогодні в Європі на відкритому ринку праці працевлаштовано приблизно до 15% дорослих людей з ментальними розладами та з синдромом Дауна. Такі працюють в кафе, пекарнях, бібліотеках; задіяні в торгівлі та ландшафтному дизайні. Втілення проєкту - облаштування інклюзивної сонячної пекарні допоможе частково вирішити таку проблему для особливих подорослішавших дітей, що проживають у громаді.

Проблема, на вирішення якої спрямований проєкт:

Створення соціальних підприємств, націлених на вирішення проблем людей з ментальною інвалідністю та адаптацію їх у суспільство.

Мета

Задіяти особливих осіб з Синдромом Дауна та ментальними розладами до роботи сонячної інклюзивної пекарні, яких завдяки соціалізації навчити випікати хліб, тістечка, пиріжки, кекси та інші смаколики.

Результат

Облаштування сонячної інклюзивної пекарні надасть можливість особливим молодим людям відчути свою користь та потрібність, що зробить їх радісними та щасливими.

Проголосувати можна тут. Щоб взяти участь у голосуванні потрібно бути зареєстрованим у межах Івано-Франківської територіальної громади (мати прописку) та мати більше 18 років. Голосувати за інші проєкти можна:

- на інтернеті на сайті «Бюджет участі» (за допомогою банківської картки, ID паспорта чи реєстрації через мобільний телефон)

- або в ЦНАПі, зокрема в Пасічній (за допомогою паспорта та ідентифікаційного коду. Їх треба мати зі собою).

Якщо ви не користуєтеся інтернетом або вам це складно зробити, то просіть ваших рідних чи друзів, нехай допоможуть вам і самі проголосують.

До теми: У міському парку може з'явитись майданчик для вигулу собак. Потрібні голоси

У Франківській громаді хочуть відновити два старовинні храми

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!


Теги: