В Калуші тепловики зробили перерахунок плати за опалення для споживачів


У 2020 році до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло два колективних звернення від споживачів, які проживають у м. Калуш, щодо неправильного нарахування плати за послуги централізованого опалення.

На підставі цих звернень та погоджень на проведення позапланових перевірок наданих Держпродспоживслужбою, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснило дві позапланові перевірки у Комунальному підприємстві «Водотеплосервіс» Калуської міської ради. Про це повідомляє Бліц-Інфо з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано - Франківській області.

В ході позапланових перевірок встановлено, що Комунальне підприємство «Водотеплосервіс» Калуської міської ради проводило нарахування за послуги централізованого опалення споживачам у м. Калуші в період з 15 жовтня 2019 р. до 15 квітня 2020 р., згідно показників лічильника, який обліковує теплову енергію спожиту групою будинків, а не згідно установлених норм споживання, чим порушило п. 21 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630.

На підставі результатів перевірки та з метою припинення порушень законодавства про захист прав споживачів, керуючись ст. 26 Закону України «Про захист прав споживачів» суб’єкту господарювання надано приписи з вимогою здійснити перерахунок плати за централізоване опалення споживачам. Однак, суб’єкт господарювання не погодився з приписами та звернувся з позовною заявою до Івано-Франківського окружного адміністративного суду про скасування приписів за результатами проведених позапланових перевірок, у чому йому було відмовлено.

У січні 2021 року Комунальне підприємство «Водотеплосервіс» Калуської міської ради здійснило перерахунок споживачам на загальну суму 32742,31 грн.

"Закликаємо споживачів – у разі подібної ситуації, звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою: вул. Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, контактний телефон 0342559617. Звернення можна відправити поштою або електронною поштою (e-mail: ifdergprod@vetif.gov.ua); або ж до консультаційних центрів, що діють в районних, міських управліннях та відділах, за місцем вашого проживання (адреси та телефони за посиланням), - закликають в Держпродспоживслужбі.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!