В обласній дитлікарні почали визначати COVID-19 за новим методом


В Івано-Франківській обласній дитячій лікарні став доступним новий метод діагностики коронавірусної інфекції.

Цей метод дозволяє визначити ковід, якщо ПЛР дав негативний результат, але в пацієнта є всі симптоми. Про це повідомили на сторінці Обласна дитяча лікарня - Івано-Франківськ, пише Бліц-Інфо.

"Нуклеокапсидний антиген SARS-CoV-2 (CoviNAg-ІФА) – скринінговий тест для діагностики хвороби COVID-19, імунологічний аналог обстеження методом ПЛР, швидкий та інформативний метод визначення інфікування. Згідно нового стандарту надання допомоги при коронавірусі даний метод обстеження проводиться тим особам, у кого ПЛР негативний, але є клінічні симптоми хвороби. Крім того, використовується для тестування всіх груп населення. Також нагадуємо про можливість проведення лабораторної діагностики COVID-19 швидкими тестами та методом ІФА. Обстеження для пацієнтів, які госпіталізуються в стаціонар в екстреному порядку, є безоплатними. Обстеження на платній основі доступні для всіх охочих (дітей та дорослих)", - йдеться в дописі.

Забір матеріалу проводиться в лабораторному центрі в робочі дні (з понеділка по п`ятницю) з 8.00 до 11.00 год, результат досліджень методом ІФА – в той же день після 15.30.

Допускається забір матеріалу протягом доби щодня (24/7), результат – після 15.30 першого робочого дня.

Немає опису світлини.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!