В ОДА обговорили питання розвитку регіону українських Карпат


22 липня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №543/2019 «Про розвиток регіону українських Карпат» з метою стимулювання соціально-економічного розвитку, підвищення інвестиційної привабливості, розбудови рекреаційного, туристичного та етнокультурного потенціалу регіону українських Карпат.

Відповідно до цього Указу сьогодні в облдержадміністрації в.о. голови облдержадміністрації Марія Савка провела нараду із заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА, інформує пресслужба ІФ ОДА.

Під час наради Марія Савка наголошувала на тому, що потрібно затвердити у двомісячний строк програму розвитку регіону українських Карпат на 2020 — 2022 роки з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат.

Вона додала, що гірські райони зберігають важливу природну і культурну спадщину та підтримують стабільність екосистем на прилеглих територіях. При цьому вони наштовхуються на непрості виклики в економічному та соціальному зростанні внаслідок складних для розвитку господарства та життєдіяльності населення природних умов і потребують особливої політики регіонального розвитку.

Також обговорювали стан і перспективи територіального розвитку Карпатського регіону з урахуванням можливостей Івано-Франківської області та її гірських громад.