Водолази підняли з дна Бистриці близько 50 кілограм небезпечних предметів


Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

У зв’язку із проведенням обряду занурення у воду мешканців та гостей Івано-Франківська на річці Бистриця Надвірнянська в районі вулиці Івасюка, під час святкування Богоявлення Господнього (Водохреща) та з метою створення безпечних умов для здійснення даних релігійних обрядів, водолазами аварійно-рятувальної маневрової групи проведено обстеження та очищення 350 м² дна підводної акваторії.

Небезпечних предметів, які б могли завдати шкоду громадянам під час занурення у воду не виявлено.

На річці Бистриця Солотвинська в районі Пасічна (металобаза) водолазами проведено обстеження та очищення 420 м² дна підводної акваторії. З дна водойми вилучено біля 50 кг. небезпечних предметів, які б могли завдати шкоду громадянам під час занурення у воду.

На міському озері в Івано-Франківську місце визначене для моржування та місце на вул. Г. Мазепи (в районі. пляжу) водолазами Івано-Франківської рятувально-водолазної станції проведено обстеження та очищення 40 м² дна підводної акваторії. З дна водойми вилучено понад 10 кг. небезпечних предметів, які б могли завдати шкоду громадянам під час занурення у воду.