Вулиця у Франківську носитиме ім'я народного артиста Сергія Романюка


У п’ятницю, 16 серпня в Івано-Франківську розпочалась 28 сесія міської ради. На порядку денному понад 40 питань. У залі присутні 34 депутати.

Серед питань в порядку денному депутати перейменували об’єкт благоустрою, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Так, за словами директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака, новостворена вулиця, яка згідно проекту називалась Широкою тепер носитиме ім'я народного артиста Сергія Романюка.

Довідково: Сергій Дмитрович Романюк народився 21 липня 1953 року в українському місті Кривому Розі Дніпропетровської області. Дитинство пройшло у Новограді-Волинському Житомирської області — сюди переселилися батьки у 1961 році. Закінчив Студію Національного українського драматичного театру ім. Ів. Франка (1973 р.). З 1972 року — актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка. Багато знімався в кіно. Знявся в кліпі групи ВІА Гра - Биология (2004).

Актор знявся у більш ніж 40 фільмах. Найбільш відомі фільми: «Роксолана», «Чорна Рада», «День народження буржуя 2», «Мамай», «Повернення Мухтара 2», «Іван Сила». Також він зіграв роль Митрополита Андрея Шептицького у фільмі «Владика Андрей».

3 березня цього року Романюк помер в Івано-Франківську.