Як франківцям перейти на індивідуальне опалення


110 будинків, яким надає тепло котельня "Станісласької теплоенергетичної компанія" мають за два роки перейти на індивідуальне опалення.

За словами міського голови, кампанію планують розпочати вже з 1 червня. Втім, не всі франківці знають що потрібно зробити, щоб отримати дозвіл на індивідуальне опалення. Тож кореспондентка Бліц-Інфо підготувала інформацію про необхідні документи і кроки, які необхідно зробити мешканцям будинків, щоб отримати дозвіл на відключення житлових будинків від мереж центрального опалення.

Варто зауважити, що для відключення будинком потрібно зібрати підписи 75% мешканців, які проголосували за відключення. Окрема квартира теж може отримати дозвіл за умови, якщо 50% мешканців будинку є власниками індивідуального опалення.

Отож, для того, щоб отримати дозвіл, представнику ініціативної групи мешканців чи іншим особам за дорученням (нотаріально завіреним), потрібно звернутись в Центр надання адміністративних послуг (вул. Незалежності, 9) та надати перелік документів, необхідних для отримання послуги.

Для відключення будинку.

1. Письмова заява на ім’я заступника міського голови - голову міжвідомчої комісії.

2. Протокол зборів власників будинку на відключення будинку від мереж централізованого опалення з подальшим влаштуванням системи індивідуального (по квартирного) теплопостачання.

Для відключення квартир по стояку.

1. Письмова заява на ім’я заступника міського голови -  голову міжвідомчої комісії.

2. Протокол зборів власників квартир по стояку на відключення від мереж централізованого опалення з подальшим влаштуванням системи індивідуального (по квартирного) теплопостачання.

3. Протокол зборів на згоду власників щодо створення фонду енергозбереження будинку.

Для відключення однієї або двох квартир, які залишилися підключеними до централізованого теплопостачання.

1. Письмова заява на ім’я заступника міського голови - голову міжвідомчої комісії.

2. Протокол про створення фонду енергозбереження будинку.

Далі пакет документів розглянуть на засіданні спеціальної комісії і винесуть рішення. Втім, чекати доведеться до місяця часу.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті Центру надання адміністративних послуг cnap@mvk.if.ua

До теми: Як іванофранківцям перейти на індивідуальне опалення

Франківцям розповіли про способи відключення від центрального опалення

Чи може Івано-Франківськ відмовитися від централізованого опалення?

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!