Як після свят відновити режим сну: прості поради


Зимові свята позначають не лише на фігурі, а й на звичайному режимі, тому доволі складно прокидатись вранці. Розповідаємо, як повернутись до ранкових підйомів без стресу.

Свята для багатьох людей перетворюються у доволі нездоровий відпочинок, адже більшає шкідливої їжі, меншає активності, а режим зовсім збивається. Але рано чи пізно доводиться повернутись до роботи. Тому ділимось корисними порадами, як відновити звичайний ритм життя та нормалізувати сон.

Рухайтесь. Щоб швидше та краще засинати потрібно реально втомитись. І не від сидіння на дивані перед телевізором. Тому збільшіть кількість спорту у житті. Це допоможе і позбутись зайвих кілограмів, і покращити самопочуття, і нормально спати.

Як нормалізувати сон - фото 379000
Правильне освітлення. Медики радять підготувати спальню до сну. Приміром, за півгодини до того, як відправитесь у ліжко, вимкніть світло та не сидіть за гаджетами. Найкраще послухати музику для релаксу або ж почитати книгу. В останньому випадку, все ж краще увімкнути неяскраву лампу.

Достатня тривалість сну. Будь-які пізні посиденьки не допомагають прокидатись дуже рано, тому спробуйте кілька днів лягати до опівночі. Організм пристосується та вранці ви почуватиметесь краще.