За рік на Франківщині висадили майже три мільйони дерев


У 2022 році у рамках програми Президента «Зелена країна» лісівники Франківщини створили лісових культур на площі більше 600 гектарів (при запланованих 410 га).

Під час осінньої лісокультурної кампанії у Карпатах на площі 251 гектар висаджено більше мільйона сіянців і саджанців деревних порід – ялини європейської, ялиці білої, модрини, дугласії, дуба, бука, клена-явора та ін., інформує Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Навесні цього року в рамках програми державні лісові господарства Прикарпаття створили лісові культури на площі 398 гектарів, для цього використали 1 млн 816 тис. шт. садивного матеріалу.

Найбільше заліснено площ на території держлісфонду Осмолодського (149 га), Вигодського (118 га), Гринявського (103 га) та Надвірнянського (64 га) лісгоспів.

У цілому, навесні та восени на Прикарпатті лісівники висадили майже 3 мільйони сіянців та саджанців, виконавши заплановані заходи із відновлення лісу. Доповнення минулорічних лісових культур провели на площі 275 гектарів, використавши майже 168 тис. штук сіянців.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!