Законопроєкт про децентралізацію знімуть з розгляду Ради


Керівництво "Слуги народу" спільно з президентом та іншими фракціями вирішили зняти з розгляду і доопрацювати з урахуванням пропозицій опозиції законопроєкт про децентралізацію влади.

Джерело: заява глави фракції "Слуга народу" Давида Арахамії в кулуарах парламенту, "Інтерфакс-Україна", офіс президента.

"Ми спілкувалися з нашими колегами в залі і у них є зауваження з приводу повноважень префектів. Тому ми вирішили зараз це питання зняти з розгляду і доопрацювати його разом з колегами з інших фракцій для того, щоб знайти компромісну позицію, в тому числі, попрацювати з Асоціацією міст України, знайти компромісну ситуацію і після того виносити законопроєкт в зал", - каже Арахамія.

За його словами, таке рішення ухвалили після переговорів з главами парламентських фракцій і груп, а також консультацій з президентом Володимиром Зеленським.

Відповідний законопроект №2598 "Про внесення змін до Конституції України (про децентралізацію влади)" повинні прийняти 300 голосами.

Зараз до складу фракції "Слуга народу" входять 247 нардепів.

Згодом на сайті президента з'явилася інформація про його зустріч із лідерами фракції "Слуга народу".

Відзначається, що "внесення змін до Конституції стосовно реформи децентралізації потребує детального обговорення та консультацій з представниками всіх сторін", тому президент відкликає законопроєкт і скеровує його на доопрацювання.