Франківець потребує підтримки небайдужих, щоб придбати кисневий апарат

news-image: Франківець потребує підтримки небайдужих, щоб придбати кисневий апарат
До 17 років стан був стабільний – франківець Ігор Безус навчався у школі, відвідував спортивні секції. Відтоді, як у 5 років визначили його проблему – франківець живе за суворим режимом.

Ігорю лише 21, у нього муковісцидоз і він буквально прив`язаний до розетки. Легені хлопця дуже пошкоджені, без допомоги кисневого апарату йому не вижити. І хоч часті загострення не дають відпочити - Ігор не здається, він бореться та боротиметься до останнього, але зараз йому потрібен портативний кисневий апарат, пише Бліц-Інфо з посиланням на БФ "Відкриті долоні".

"Спуститися з 5-го поверху і піднятися назад у квартиру, дихаючи лише власними легенями, для мене стало неможливо", –  ділиться Ігор. 

Кисневий апарат, який має зараз Ігор, працює лише від розетки, ніякої батареї він не має. Це означає, що хлопець може вільно дихати лише в межах своєї квартири. І не може вийти. Пекельне відчуття задишки – ось, що чекає на хлопця за порогом.

"Якщо ще півтора року тому я, хоч і користувався кисневим концентратором, але 1-2 рази на тиждень міг зібратися з силами і вийти на прогулянку, то зараз виходжу з квартири виключно у випадках крайньої необхідності, коли треба їхати здавати аналізи або лягати до стаціонару. Спускатись з 5 поверху без ліфта і без кисню – це дуже важко, а ще важче піднятись назад на 5-й поверх… Доводиться викликати реанімобіль з киснем, аби вони мене супроводжували з дому до лікарні і назад. Бо інакше що робити? Терпіти...".

Захворювання Ігоря на сьогодні вважається невиліковним, і його стан поступово погіршується. Але навіть із цим можна жити. Те, що може реально допомогти хлопцю, – портативний кисневий апарат.

Наразі хлопцю залишилось зібрати ще 49 991 гривень. Підтримати франківця можна тут.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 27.02.2019 20:57
загрузка...