Кілька тисяч іванофранківців пройшли Хресну дорогу середмістям

news-image: Кілька тисяч іванофранківців пройшли Хресну дорогу середмістям
Сьогодні, 14 квітня середмістям Івано-Франківська пройшла вже традиційна загальноміська Хресна дорога. Участь у молитовній ході середмістям взяли кілька тисяч містян.

Хресна хода розпочалась від Церкви Царя Христа, що на Мазлях і завершилась біля Архікатедрального Собору Святого Воскресіння, інформує кореспондентка Бліц-Інфо. 

Особливістю цьогорічної ходи стала спільна молитва за мир та спокій в нашій Батьківщині Україні, а також і той факт, що вона проводиться з нагоду Року родин.

Головний символ Ісусового розп'яття — дерев'яний хрест — несли священики, семінаристи, сестри-монахині, викладачі вищих навчальних закладів та вчителі шкіл, учні старших класів і студенти, молодіжні спільноти, вівтарні дружини, пластуни, Лицарі колумба, сім'ї загиблих воїнів ООС, воїни АТО, військові і Національна Гвардія, працівники правоохоронних органів, МНС, працівники департаменту освіти та науки міської ради, Департамент освіти, науки та молодіжної політики ОДА та лікарі.

Останню стацію до Архікатедрального собору Святого Воскресіння хрест несли очільники області, міський голова Руслан Марцінків, заступники, депутати облради та міськради.

Попри те, що дорога досить далека, серед учасників хресної ходи було багато дітей, молодих батьків з візочками та літніх людей.

Під час кожної стації священики спільно з народом розважали над хресною дорогою Ісуса і тим, як вона переплітається з нашим сучасним життям. 

Читайте нас в FacebookTelegramInstagram та TwitterТільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.04.2019 16:38