Не будь оленем: Франківці записали відеокліп на захист ялинок

news-image: Не будь оленем: Франківці записали відеокліп на захист ялинок
Творча студія З ПОНЕДІЛКА, яка відома відероликами про Вовчинецьку, парковки та заробітчан, записала новий хіт з закликом берегти ялинки.

Одна з тем, навколо якої щороку роздувається багато суперечок природоохоронців з широкими масами українців – доцільність використання живих ялинок для прикрашання передноворічних та різдвяних осель. 

"Творча студія З ПОНЕДІЛКА хоче нагадати вам важливий факт: За рік будь-яка ялинка виростає на 20-30 сантиметрів. Тому,щоб виростити ялинку висотою 180 см потрібно чекати 6-8 років! Людонькі…не промінюйте 2 тижні ялинкової краси у вашій оселі на 6-8 років росту дерева!!! Творча студія З ПОНЕДІЛКА закликає ,Вас, дбати про екологію нашого краю і тому до свят купувати виключно штучні ялинки!!!",- йдеться у підписі до відео.

Якщо ви все ж зберетесь купити «живу ялинку», не забудьте поцікавитись наявністю клейма-ліцензії на стовбурі дерева! Адже в Україні останніми роками набуло поширення ялинкове браконьєрство. Потрібно пам'ятати, що лісники дерев ніколи не рубають. Лише пиляють. Тому, коли продавець новорічних ялинок пропонує вам зрубане 
сокирою – це точно плід браконьєрських рук.

"Людонькі…купляйте (якщо вже вирішили купувати) ялинки лише на офіційних ялинкових базарах, адже на них як правило продаж ведуть офіційні представники лісгоспів", - просять учасники студії.

Цього року в Івано-Франківську передбачено продаж легальних ялинок на чотирьох ринках за наступними адресами:
– вул. Старозамковій, 2;
– вул. Стуса, 17;
– вул. Симона Петлюри, 2;
– вул. Тролейбусній, 2.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.12.2018 19:54
загрузка...