Франківець покинув шоу "МастерШеф"


У суботу,14 березня, відбувся новий випуск другого сезону кулінарного шоу “МастерШеф. Професіонали”.

Третій випуск кулінарного шоу «МастерШеф. Професіонали»-2 нещадно випробував шефів на міцність, майстерність і стресостійкість.

Величезним шоком для всіх стало те, що відразу три учасники змушені покинути проєкт. Судді були безжальні та нещадні під час оголошення вердикту. Але це сезон справжніх професіоналів і вимоги до учасників відповідні.

За підсумком «МастерШеф. Професіонали»-2 покинули: Олександра Касьянова, Микола Карп'юк та Яна Гамарник. Всі троє не змогли впоратися із завданням, а їхні страви абсолютно не були пов’язані з вибраним предметом.

Микола полюбив кухню ще у 8 класі. Під керівництвом Колі два ресторани і один магазин кулінарії при готелі. Хлопцеві подобається європейська, італійська і французька кухні. На кухні ресторану він постійно вигадує нові страви, які часто шеф впроваджує в меню закладу. Юний професіонал мріє про власне місце в історії кулінарії.

Нагадаємо, у першому випуску для суддів 19-річний франківець Микола Карп’юк приготував качину грудку, карамелізовану в соєвому соусі, та стручкову квасолю в тайському соусі. Ектору Хіменесу-Браво сподобався колір качки. Ользі Мартиновській та Володимиру Ярославському теж припала до душі страва хлопця. Тож він отримав три "так" та пройшов у наступний етап шоу.

Опісля франківець потрапив у 20-ку учасників проєкту.

До теми: В Івано-Франківську гостює всесвітньо відомий шеф-кухар

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!


Теги: