Ігор Насалик привітав Андрія Найду з перемогою


Поки не оголошено офіційних результатів виборів на посаду міського голови Калуша, кандидат Ігор Насалик уже привітав свого конкурента з перемогою.

Депутат Калуської міської ради, директор Калуського трубного заводу Андрій Найда перемагає на виборах міського голови, пишуть Вікна.

За інформацією Бліц-Інфо свободівець обійшов ексміністра з різницею у півтори тисячі голосів.

У соцмережі тричі міський голова Калуша, екс-міністр енергетики Ігор Насалик привітав Андрія Найду з перемогою:

"Калуська ОТГ здійснила свій вибір! Вітаю Андрія Найду з перемогою! Успіхів, нових ідей і креативних рішень! Нехай "громада щасливих людей" втілиться в реальність, а очі випромінюють добро і подяку, надихаючи Вас на нові звитяги в будівництві і розвитку громади".

Як відомо, за посаду міського голови Калуша змагалися 11 кандидатів, троє з яких підтримали висуванця ВО "Свобода", депутата Калуської міської ради, директора ТзОВ "Калуський трубний завод" Андрія Найду на виборах міського голови, заявивши про зняття своїх кандидатур.

ЩО ВІДОМО ПРО КАНДИДАТА НА ГОЛОВУ КАЛУСЬКОЇ ОТГ?

Найда Андрій Михайлович народився 30 січня 1979 року в місті Калуші (Івано-Франківська обл). З золотою медаллю закінчив Калуську середню школу №2 в 1996 році. Цього ж року поступив на механічний факультет Івано-Франківського державного університету нафти і газу (кафедра нафтогазового обладнання), який 2001 року закінчив із червоним дипломом (захист відбувся англійською мовою).

Цього ж року розпочав свою трудову діяльність на ЗАТ "ЛУКОР" слюсарем-ремонтником 5-го розряду. На ЗАТ "ЛУКОР" і ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" пройшов шлях від слюсаря-ремонтника до апаратника повітроподілу, майстра зміни, заступника начальника цеху, начальника цеху розділення повітря.

Був неодноразовим переможцем, призером конкурсів на кращу науково-технічну розробку, є автором декількох раціоналізаторських пропозицій. Економічний ефект від впровадження на ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" пропозицій Андрія Найди склав близько 5 млн гривень на рік.

З 2003-го по 2005 рік заочно здобув другу вищу освіту в Одеській академії холоду за спеціальністю "Кріогенна техніка і технологія". З 2014 року навчався в аспірантурі  Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Автор більш як 20 наукових праць, має 5 патентів на винаходи.

У 2017 році Андрій Найда успішно захистив дисертацію на звання кандидата технічних наук за темою «Орієнтаційна модифікація полівінілхлориду при виготовленні напірних труб».

З 2008 року працював по сумісництву на ТОВ "Калуський трубний завод" головним інженером. З 2009 року і донині — директор ТОВ "Калуський трубний завод". Підприємство є найбільшим в Україні виробником полімерних труб. Неодноразово перемагало в номінаціях «100 кращих товарів України».

У 2015 році Андрій Найда став депутатом Калуської міської ради від ВО «Свобода». Очолив депутатську робочу комісію для вирішення екологічних проблем Калуша, є заступником голови депутатської комісії по підприємництву, ЖКГ.

У 2017 році Андрій Найда переміг у міжнародному конкурсі Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для перспективних молодих керівників з різних країнах світу з метою подальшої співпраці в рамках програми «Fit for partnership with Germany». Як результат — калушанин пройшов бізнес-стажування в Німеччині.

У 2018 році Андрій Найда очолив Раду роботодавців Калуш.

У 2019 році був співорганізатором міжнародного форуму «Калуш-Інвест 2019».

2019 року був призначений головою Державної екзаменаційної комісії з прийняття дипломних робіт магістрів в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Одружений, виховує двох доньок.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!