Краще, ніж у супермаркеті: екологічно чисті продукти на Центральному ринку


Покупці в Європі та Америці все частіше надають перевагу ринкам, адже тут продукти не тільки дешевші, але й без різних домішок.

У новому корпусі Центрального ринку найбільший вибір продуктів у Івано-Франківську. Це дуже зручно для клієнтів.

На першому поверсі

На першому поверсі нового корпусу покупцям пропонують свіжі фермерські фрукти та овочі. Всі продукти місцевого походження та вирощені у природних умовах. 

Також тут знаходиться прилавок зі спеціями. Приправи натуральні, тобто у їхньому складі немає різних підсилювачів смаку. Продаж прянощів - це сімейний бізнес власників, які на ринку вже більше 15 років.

На території Центрального ринку є прилавки з натуральними гуцульськими сирами, домашнім маслом та молоком. Продавці завжди дозволяють дегустувати свій товар перед тим, як Ви робите вибір.

На першому поверсі є апарат з фермерським молоком. Вам навіть не потрібно брати із собою пляшки - тільки натиснути на кнопку. Апарат видає домашнє молоко у чистій, обробленій тарі.

Поруч із прилавками знаходиться ветеринарна аптека, де є великий вибір вітамінів, ліків та інших медичних засобів для тварин. Також тут можна придбати корми та аксесуари для улюбленців.

На другому поверсі

На другому поверсі Центрального ринку розташований м’ясний відділ. Кожен продавець може розповісти, який шматок найкраще вибрати для потрібної страви. Тут продається телятина, свинина, курятина, а також різні види фаршу. 

М’ясо сюди привозять із невеликих ферм та індивідуальних господарств.  Тут надають увагу якості, а не кількості.

На Центральному ринку працює Ветеринарна лабораторія, яка щодня перевіряє м’ясо на свіжість та наявність хімікатів. Якщо знаходять відхилення від норми, у продавця одразу вилучають товар.

Центральний ринок Івано-Франківська пропонує місцевим жителям натуральні, фермерські продукти за найнижчими цінами. Працівники завжди доброзичливі та раді допомогти у виборі!Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!