На Делятинщині активно розвивається 3D туризм


Делятинська об’єднана територіальна громада продовжує реалізацію проєкту зі створення туристично-інформаційного центру, який пропонуватиме мандрівникам віртуальну подорож найцікавішими місцями в ОТГ.

Про це повідомляє Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття, пише Бліц-Інфо.

Проєкт реалізується у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, який впроваджується Асоціацією «Єврорегіон Карпати-Україна».

У межах ініціативи в громаді вже створили 40 віртуальних маршрутів та виготовили тематичні відеоролики, котрі популяризують туристичну привабливість Делятинщини. Про це сказав очільник ОТГ Богдан Клим’юк.

За його словами, віртуальні маршрути охопили чотири населені пункти ОТГ – Делятин, Заріччя, Чорні Ослави та Чорний Потік. Загалом в громаді зацифровано 25 об’єктів історико-культурної та природної спадщини.

Нині ж тривають роботи з інтеграції всього віртуального контенту на Google Maps. Богдан Клим’юк зазначив, що до кінця року до громади закуплять 3D-окуляри та створять офіційний вебсайт, через який турист зможе забронювати номер в готелі або замовити екскурсію в громаді.

«Здійснюємо пошук інноваційних шляхів із залучення туристів до нашої громади. Завдяки інформаційним технологіям створюємо дистанційні екскурсії та віртуальні тури. Окрім красивої природи, у нашій ОТГ є й визначні пам’ятки архітектури. Коли турист побачить усю красу нашої громади онлайн, переконаний, що він захоче до нас приїхати», – сказав він.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!