Очільник Франківська розповів, як житиме місто в "червоній зоні"


Сьогодні, 15 жотвня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Івано-Франківськ знову внесли до "червоної зони".

Тож уже з опівночі 19 жовтня в місті почнуть діяти обмеження "червоної зони". Як саме житиме Франківськ у найближчі два тижні розповів міський голова Руслан Марцінків у своєму зверненні до містян.

"Хочу всіх заспокоїти. Громадський транспорт, як їздив так і буде їздити, ринки і бізнес будуть працювати. Ми звернулися до кабміну і Степанова, щоб він виконав обіцянку і дозволив органам місцевого самоврядування самим вирішувати питання про роботу закладів дошкільної освіти і шкіл. Сподіваюся, що вони дотримають слова і завтра, коли це питання розглядатиме Кабмін нам дозволять самим приймати рішення. Ми посилимо заходи. На моє переконання внесення Франківська та ще ряду міст не відповідає ситуації. В нас 270-295 пацієнтів є у медзакладах. Тож показники треба змінювати. Більш детальну інформацію будемо знати завтра, коли Кабмін прийме рішення", - сказав мер.

Окрім того очільник Франківська зауважив, що вибори будуть проходити в умовах "червоної зони", тож потрібно забезпечити додаткову безпеку членам ДВК щоб вибори відбулися безпечно.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!