Перестав працювати сервер ЦВК. Франківська ТВК продовжує приймати протоколи


Станом на 11:00 26-го жовтня до Івано-Франківської міської ТВК здали протоколи 117 дільничних виборчих комісій зі 125-ти. Ще вісім не закінчили підрахунок голосів. Через проблеми із сервером сайту ЦВК, підрахунок голосів не ведеться з п'ятої години.

Перші протоколи до Івано-Франківської міської ТВК здали опівночі. До третьої години – моменту, коли перестав працювати сервер ЦВК, встигли обробити дані із 16-ти дільниць, пише Суспільне.

О п'ятій, за словами голови міської ТВК Андрія Петрика, ухвалили рішення відпустити членів комісій додому.

"Ми прийняли документацію та виборчі бюлетені в тих членів комісії, які до нас приїхали. Вони стоять всі запаковані, в спеціальних пакетах, в яких доставляли ці протоколи. Ми чекаємо, поки запрацює сервер ЦВК. Тоді будемо викликати членів ДВК, вони приїжджатимуть і при них ми продовжуватимемо прийом документів", - каже Андрій Петрик.

Перестав працювати сервер ЦВК. Франківська ТВК продовжує приймати протоколи

На дільниці № 260864 на вулиці Набережна, 42 опрацювали дві тисячі 245 бюлетенів. Рахували їх до 11 години 26-го жовтня. Зрештою, за словами голови комісії Вікторії Васько, цифри зійшлися і документи привезли до міської ТВК.

"Сказати, що були проблеми можу, бо я перший раз була головою і багато чого не знала. Цифри не сходилися, але коли вже піднатужився, почав розуміти, що і як – уже трохи легше було", - розповідає голова ДВК № 260864 Вікторія Васько.

Івано-Франківська обласна ТВК станом на 12:00 не отримала жодного протоколу.

Перестав працювати сервер ЦВК. Франківська ТВК продовжує приймати протоколи

Голова Івано-Франківської обласної ТВК Андрій Корнійчук

За словами голови Андрія Корнійчука, першими документи очікують з дільниці у Загвізді.

"Чекаємо перші ТВК, які вже виконали підрахунок голосів на своїх дільницях. Працюємо в штатному режимі. Обласна ТВК в складі десяти людей зараз знаходиться на місці", - каже Корнійчук.

За даними ЦВК, явка виборців на Івано-Франківщині становить 41,18%. Загалом по Україні – 37,5, що майже на 10% менше за явку на місцевих виборах 2015-го року.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!