Гурт з Польщі Chemia випустив нову україномовну пісню та кліп


Світ сильно змінився за цей рік, тема свободи стала як ніколи актуальною у зв’язку з пандемією коронавірусу, карантинними обмеженнями і музиканти кожен по-своєму почали піднімати її у своїй творчості. Не оминув цю тему зокрема і польський гурт Chemia і записав про це нову україномовну пісню «Це Наш Час».

«Вона про свободу. Про те, що потрібно виходити на вулицю і робити те, що хочеш. Не потрібно боятися починати великі справи, адже це наш час», - пояснює вокаліст Chemia Лукаш Драпала.

Вже традиційно пісня «Це Наш Час» стала адаптацією оригінальної англомовної роботи групи, цього разу зовсім нової композиції Chemia «Modern Times», яка є першим синґлом з їхнього майбутнього альбому, вихід якого заплановано на початок наступного року. Пісня була створена групою у співавторстві з Енді Тейлором (Andy Taylor), колишнім гітаристом Duran Duran, котрий зокрема написав текст до неї.

«Історія Modern Times розпочалася кілька років тому з гітарного рифу, який я придумав, а Лукаш на гітарний риф запропонував мелодійний хід. Потім якось після нашого виступу на одному із хард-рок фестивалів на Ібіці, придуману тему показали хлопцям в групі. Ми одразу відчули великий потенціал пісні і згодом зробили її демо-запис. Через якийсь час один з наших британських менеджерів розповів, що є можливість співпраці з Енді Тейлором, але для цього потрібно приїхати до нього в Лондон. Енді повинен відчути хімію. Якщо відчує, то співпраці бути, а якщо ні, то нічого не буде. Ми приїхали, була дуже творча атмосфера і Енді запропонував попрацювати. У результаті він написав текст до пісні, ми записали з ним цілий альбом і навіть вважаємо його одним з учасників Chemia», - каже гітарист Chemia Войцех Бальчун.

А традиційно українську версію тексту «Це Наш Час», абсолютно оригінальну лірику, а не переклад, зробив Микола Нємцов, автор текстів для всіх попередніх україномовних пісень Chemia. Його варіант лірики було взято за основу, а до створення остаточної версії україномовного тексту доклалися також вокаліст Чумацького Шляху Сергій Строян і лідер Мері Віктор Винник.

Загалом над українською адаптацією треку працювала ціла група українських музикантів, окрім згаданих учасників Чумацького Шляху та Мері, до створення пісні на різних етапах доклалися Олесь Кальмук, Євген Москаленко, Макс Ворог та Ярослав Вільчик. У зв’язку із пандемією робота затягнулася. Все почалося ще до карантину у Варшаві. Було записано кілька версій пісні з різними текстами. Після того, оскільки студія у Варшаві не працювала, робота продовжилася аж у травні, фінально робота завершилася у Києві на FDR Studio і врешті тільки тепер пісня «Це Наш Час» отримала своє остаточне звучання і музиканти готові показати її українському слухачу.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!