Прикарпатським аграріям пропонують стажування у США


Термін стажування у США розпочнеться з 13 серпня та триватиме до третього вересня.
Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Інновації та ефективність в агробізнесі».

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 29 квітня 2016 року.

Участь у програмі зможуть взяти  працівники агрохолдингів, агро-асоціацій, фермерських господарств, племінних господарств, компанії, що спеціалізуються на продажі матеріалів і устаткування сільськогосподарського призначення, виробники продуктів харчування, що мають власні фермерські господарства та виробники насіння і добрив,.

У програмі будуть приймати участь компанії з України, Азербайджану, Молдови, Казахстану, Киргизстану, Росії, Таджикистану і Туркменістану.

Вимоги до кандидатів:

-      від 3 років досвіду на керівній посаді;

-      керівна посада у своїй компанії;

-      володіння англійською мовою не є обов’язковим.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності та 400 доларів США на весь період стажування.

Мета програми: надати учасникам можливість ознайомитись з аграрною галуззю США, її регулюванням, встановити контакти для подальшої ділової співпраці, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, а також отримати знання про ринкові бізнес моделі.

Приблизна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації, розроблення бізнес планів, міжкультурних комунікацій та перемовин, а також управління бізнесом і асоціаціями. Далі відбудуться візити в компанії які працюють в різноманітних сферах агробізнесу та зустрічі з галузевими асоціаціями. Під час програми будуть розглянуті такі теми як: агрохімікати, рослинництво, переробка, маркетинг та дистрибуція продукції, постачання насіння, а також обладнання для сільського господарства.