Серпень - гарячий сезон оренди житла. Лайфхаки для студентів


В серпні новоспечені студенти активно шукають комфортне житло. Які умови приваблюють молодих людей, за яку ціну можна отримати бажане і як не потратити в руки шахраїв.

Фараєн і Ела шість років тому приїхали до Івано-Франківська із Західної Африки на навчання. Дуже люблять Україну та наше місто. Однак найбільше дошкуляє житлове питання, йдеться у сюжеті ОТБ Галичина.

Все це через плачевний досвід попередників. Скарги сусідів на шум чи безлад. Вирішити проблему допомогла дівчатам ріелторка Оксана. Правило про те, що іноземці за оренду житла платять більше, то ж їм умовно дозволяють більше — вже не працює. За останні чотири роки ситуація на ринку змінилася.

Найзручніше розташування для студентів — звісно центр міста. Молоді люди в основному шукають 1-2 кімнатну квартиру. Хоча дешевше для них було б винаймати трикімнатну. Від 5-ти тисяч гривень коштуватиме оренда 1-кімнатної квартири з індивідуальним опаленням та хорошими умовами проживання. Дизайнерські, еліткласу, з посудомийною машиною та кондиціонером — теж популярні у нашому місті. Такі будуть уже від 8-ми тисяч. Час на традиційне “подумати” в нашому місті легко знаходить інших орендарів.

Проте важливо під словом попит не купитися на дії шахраїв, котрі наперед просять завдаток. І тут в дію вступає правило трьох НЕ: не давати гроші наперед, не співпрацювати з невідомими і не винаймати квартиру без договору. Будь-який шахрай може назвати себе ріелтором. Фахівці радять, перевіряти їх роботу в соцмережах та співпрацювати з сертифікованими.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!