У Держлісагентстві розповіли, скільки коштуватиме ялинка в Івано-Франківську


Українські лісівники активно готуються до Новорічно-Різдвяних свят. Невід’ємним атрибутом кожної домівки у зимові свята, звичайно є ялинка. Саме тому лісівники вже розпочали роботу щодо реалізації «новорічних красунь» для потреб місцевого населення.

Лісівники планують реалізувати в Україні в 2020 році понад 500 тисяч ялинок в асортиментіПопулярністю серед українців користуються: сосна звичайна, сосна палласа (кримська), ялина європейська (смерека), ялина біла (ялиця). Середня ціна на ялинки в цьому році — 75 гривень.

Вже з 10 грудня в Україні відкриються ялинкові базари при державних лісогосподарських підприємствах. Тож Держлісагентство повідомило, за скільки можна буде придбати ялинку у різних містах країни, пише Бліц-Інфо.

Так, найдешевше ялинку можна буде придбати у Харкові, всього за 48 гривень, найдорожче -  в Івано-Франківську, 120 гривень.

За такими цінами зелених красунь можна буде придбати тільки в пунктах Держагентства лісового господарства. На ринках ціна очікується набагато вища.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!