В Івано-Франківську на двох дільницях повторно рахуватимуть голоси


В Івано-Франківську та Надвірній бюлетені перерахують на двох дільницях, а у Коломиї три ДВК, через виявленні недоліки, складали протокол із позначкою «Уточнений».

Громадянська мережа ОПОРА дізналася, як відбувається процес передачі виборчих документів ДВК, які організовували вибори у депутати та на посади міських голів, у центрах новоутворених районів Івано-Франківської області.

Івано-Франківська міська ТВК прийняла бюлетені, протоколи та іншу виборчу документацію від усіх 125 дільничних виборчих комісій. Втім, у зв’язку із відсутністю кворуму та технічними проблемами у роботі системи «Вибори», процес розгляду протоколів ДВК розпочнеться пізніше. Також прийняли рішення про повторний підрахунок на двох ДВК.

Станом на 15:00 26 жовтня Коломийська територіально виборча комісія прийняла виборчу документацію у 15 ДВК із 40, де проводили вибори депутатів у Коломийську міську раду та міського голови. Три ДВК через виявленні недоліки складали протокол із позначкою «Уточнений».

Станом на 15:00  Косівська міська ТВК прийняла документацію із 20 дільниці із 21.

Калуська міська ТВК отримала документацію з усіх 44 ДВК. На одній із дільниць здійснюватимуть повторний підрахунок голосів, а на ще одній уточнюють протокол.

Надвірнянська міська ТВК отримала виборчі документи з 20 дільниць із 23. На двох ДВК будуть повторно перераховуватимуть бюлетені. 

Відповідно до частини 1 статті 254  Виборчого кодексу, з моменту закінчення голосування територіальна виборча комісія розпочинає безперервне засідання, яке продовжується безперервно до встановлення підсумків голосування та результатів відповідних місцевих виборів.

Повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у відповідному виборчому окрузі з відповідних місцевих виборів здійснюється територіальною виборчою комісією після розгляду і прийняття протоколів та інших документів від усіх дільничних виборчих комісій. (частина 12 статті 254 Виборчого кодексу).

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!