Завтра на Прикарпатті розпочинається осінній призов


1 жовтня на Прикарпатті розпочинається осінній призов на строкову військову службу у Збройні Сили та інші військові формування України у 2020 році.

На призовні дільниці викликаються громадяни України віком від 18 до 27 років. Про це повідомляє Івано-Франківський обласний військовий комісаріат.

 

З Івано-Франківської області для проходження строкової військової служби восени 2020 року буде направлено 415 призовників. З них 240 чоловік будуть проходити службу в Збройних Силах України (в тому числі в Сухопутних військах, Десантно-штурмових військах, Повітряних та Військово-морських силах). Та 178 чоловік будуть проходити строкову військову службу в Національній гвардії України, Державній прикордонній службі та Державній спеціальній службі транспорту.

Планове завдання для Івано-Франківської області цього призову є меншим порівняно з весняним, коли до війська направили 500 юнаків. Осінній призов проводиться в умовах карантинних обмежень, викликаних пандемією «COVID-19». Всім призовникам буде проведено тестування на виявлення «COVID-19» на безоплатній основі.

Наголошуємо, що всі призовники, які будуть призвані під час весняного призову 2020 року, будуть направлені для здобуття кваліфікаційної підготовки протягом 2-3 місяців в навчальні центри, після чого будуть розподілені для подальшого проходження військової служби у військових частинах.

Наголошуємо, що призовники не залучаються до виконання бойових завдань в операції Об'єднаних сил. Призовники проходять військову службу в пунктах постійної дислокації військових частин.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!